.

להיות הורה משוחרר.  להיות הורה מאושר.  לצאת מהפחד והבושה
לחזור "להיות אני"!

גיליתם שילדכם ילד להט"ב
(לסבית, הומו, טרנס, ביסקסואל)

נכנסתם לפתע אל תוך מציאות חדשה, של...

כעס, בושה, קונפליקט, פחד

בכי ולילות ללא שינה

"הצורך" לשמור על הסוד הגדול בפני העולם.  ולחיות בשקר

חוסר האומץ לצאת לאור בפני המשפחה, עמיתים בעבודה והחברים

שיטת "להיות אני™" להורי גאים

"

"להיות אני™" זו שיטת אימון רגשי-חברתי מבית "המרכז למשפחה הגאה™" המעניקה קשת רחבה של כלים תומכים להורים לילדים מהקהילה הגאה.

אני מאמינה שכאשר הורה חוזר לעצמו ו"להיות אני™", מתחילה לזרום בגופו ובנפשו אנרגיה חיובית של שחרור, הכלה וקבלה שממנפת אותו מעלה.

החיים הם מופלאים.  כדאי להינות מהם עד תום. לכן שיטת "להיות אני™" הוא הצעד הבא שלך!

לשיחת ייעוץ במתנה ללא כל התחייבות  התקשרו אלי לנייד האישי שלי: 

054-7534831

או רשמו את פרטיכם בטופס המופיע מטה

מבטיחה לחזור אליכם בהקדם האפשרי

*סודיות מלאה מובטחת*

דואר אלקטרוני *

מי אני?

שמי טלי דורון-קרמר,מנכ"לית ובעלת "המרכז למשפחה הגאה™"- מייסדת "להיות אני™", שיטת אימון רגשי-חברתי לשיפור ההתנהלות ומתן כלים להעצמת הורים לילדים מהקהילה הגאה.

יועצת, מאמנת אישית ומלווה תהליכים פרטניים למשפחות וליחידים, בקהילה הגאה.

במרכז למשפחה הגאה™ ימצאו ההורים דיסקרטיות, אוזן קשבת, יחס אישי ומחבק ומגוון רחב של שירותים עבורם כגון: משפטי, פסיכולוגי וכלכלי.

מה מספרים הורים שעברו אימון בשיטת "להיות אני"?

לפניכם מספר ציטוטים ששמעתי בחדר האימון, בסיום של תהליך ליווי ההורים הללו
(כל הציטוטים מועברים בעילום שם מטעמי חסינות)

"אני חייב להגיד לך, יש כל כך הרבה דברים חיוביים עכשיו.  אתה מתחיל להבין איזו ילדה מדהימה יש לך וכמה היא זקוקה לך.  תסתכלי איזה אמון היא נותנת בי עכשיו, אחרי שאני עברתי תהליך...
היום אני מבין כמה אומץ הילדה הזו הייתה צריכה כדי לעשות את הצעד הזה ולהצהיר עליו בפניי."
- אבא לילדה לסבית.

"הייתי מודאגת ולחוצה בקשר לתשובה שאתן לאנשים שישאלו אותי "מה שלום יעל?" ואז פתאום ירד לי האסימון. יעל בסדר אני זאת שלא בסדר אני זאת שלא בסדר! וברגע שהבנתי את העניין, הכול היה קל יותר... כשפגשנו את חבריה של יעל, גילינו שהם אנשים מקסימים והבנו שהיא חלק מקהילה מדהימה של אנשים נחמדים. אז מה הבעיה? הבנו שזו הבעיה של החברה. בנקודה הזו גם הבנו שעברנו את המשוכה."
– אימא לילדה לסבית.

"הייתי אומרת שהקריאה והלמידה על נטייה מינית זה מה שעזר לי הכי הרבה... ההפרכה של חלק מהמיתוסים ששמעתי... אז כמה שיותר למדתי, ככה גם התרגזתי יותר, וככה רציתי יותר לשנות את החברה בה אנו חיים מאשר את דני שלי."
- אימא לילד הומו.

"אני חושבת שנקודת המפנה בשבילי הייתה כשקראתי יותר חומר בנושא... ולמדתי שרוב הילדים שיכולים לקבל את עצמם ואת מיניותם אומרים שהם מרגישים רגועים יותר, מאושרים יותר ובעלי בטחון עצמי. וברור שזה בדיוק מה שרציתי בשביל רוני ולא רציתי להיות המכשול שיעמוד בפניו, כדי להשיג את האושר שלו."
– אימא לילד הומו

"בכיתי והתאבלתי במשך 5 חודשים. אבל הבנתי שאני לא רוצה לאבד אותו. תמיד הייתה לנו מערכת יחסים טובה והדבר מעולם לא השתנה. מעולם לא פקפקנו באהבתנו אליו, ושנינו הבטחנו לו מיד שאנחנו אוהבים אותו. ומאז, הקשר שלנו עם יותם התחזק, כי הבנו כנגד מה הוא מתמודד בחברה שלנו."
- זוג הורים לילד הומו

"בשבילי, בסופו של דבר זה היה בדיוק מה שעומר אמר לי: "אבא, אני אותו אדם שהייתי אתמול".  עכשיו אנחנו 6 חודשים אחרי.  אני מבין אפילו עוד יותר כמה שום דבר לא השתנה בחייו.  זו רק היתה התפיסה שלנו אני מניח..."
- אבא לילד הומו

"זה מאוד חשוב לדבר על זה... לדעת שאתה לא לבד, שיש אנשים אחרים שמתמודדים עם העניין בדיוק כמוך. והתוצאה בסוף היא קשר טוב יותר עם הילד. הורים רוצים להיות מעורבים. הם לא רוצים להיות מורחקים מחיי ילדיהם."
- אבא לילדה לסבית

אני מבינה אתכם.  התקשרו עכשיו!

לשיחת ייעוץ במתנה ללא כל התחייבות 

התקשר/י אלי לנייד האישי שלי:  054-7534831

או רשום/י את פרטיך בטופס המופיע למטה

ומבטיחה לחזור אליך בהקדם האפשרי

*סודיות מלאה מובטחת*

דואר אלקטרוני *

כל הזכויות שמורות לטלי דורון-קרמר, המרכז למשפחה הגאה © 2015

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.